گروه خبری سرزمین سیمرغ- به گزارش گدجت نیوز  به نقل از ubergizmo  گویا قرار است کنسول ایکس باکس وان از موس و کیبورد پشتیبانی کند.

کنسول های بازی امروزی در واقع کامپیوترهای گیمینگ ( مخصوص بازی ) قدرتمند و تمام عیاری هستند که بهترین تجربه بازی های ویدیویی را به کاربر خود هدیه می کنند.این کامپیوتر های قدرتمند در کنار اجرای بازی نقش یک دستگاه دیجیتال چندرسانه‌ی را هم در خانه های مردم بازی می کنند.با این تفاسیر به نظر می رسد که وجود موس و کیبورد برای چنین گجتی بسیار کاربردی است.

به همین خاطر است که اکنون مدیر بخش ایکس باکس شرکت مایکروسافت فیل اسپنسر ، اعلام کرده که کنسولبازی ایکس باکس وان در آینده ای نزدیک از موس و کیبورد پشتیبانی خواهد کرد.

به عبارت دیگر، ایکس باکس وان بالاخره از موس‌های USB هم استقبال می‌کند، زیرا در حال حاضر این دستگاه از صفحه کلید پشتیبانی می‌کند. تا جایی که به پلی استیشن ۴ مربوط می‌شود، شرکت‌های مستقل برای این دستگاه صفحه کلید و موس ساخته‌اند، اما مایکروسافت می‌خواهد متفاوت عمل کند و از این رو خودش رسما پشتیبانی از موس را برای ایکس باکس وان فراهم خواهد کرد.

زمان عرضه‌ی موس رسمی مایکروسافت برای ایکس باکس اعلام نشده و معلوم نیست که مشتاقان این ابزار جانبی تا کی باید منتظر آن باشند. اما اگر روال همیشگی مایکروسافت برای عرضه‌ی به‌روزرسانی ها را در نظر بگیریم، به احتمال زیاد تا قبل از پایان سال میلادی شاهد انتشار این ویژگی برای ایکس باکس وان خواهیم بو

0 Comments

یک نظر بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

*

کلیه حقوق محفوظ است

ورود به اکانت

مشخصات خود را فراموش کرده اید؟