شرکت HTC به تازگی یک محصول جدید را وارد بازار کرده است که به گیمرها این امکان را میدهد تا با استفاده از محصولات نوینی همچون اسلحه مجازی، راکت تنیس و حتی شلنگ آتش نشانی، تجربه فوق العاده تری در واقعیت-مجازی داشته باشند. این محصول که “Vive Tracker” نام دارد، بسیار سبک است که اندازه 4 در 1.5 اینجی دارد. اتصال Vive Tracker هم بسیار آسان میباشد.

این شرکت، قطعاتی را شامل دستکش VR، دوربین VR، اسلحه های متفاوت مدرن و تجهیزات ورزشی بستبال و غیره را فعلا معرفی کرده است، اما انتظار میرود که قطعات دیگری نیز به زودی وارد بازار شود.

 همچنین به منظور پیشرفت های بیشتر در تکنولوژی VR یا واقعیت مجازی، شرکت ها به دنبال تولید و عرضه محصولات جدیدی هستند تا گیمران را با تجارب مهیج تر و پتاسیل بیشتر این تکنولوژی آگاه سازند.

Vive Tracker هم یکی از گام های نخستین در این راستا میباشد که به گیمرها امکان تجربه ای متفاوت و با ابزارها و تجهیزات متعدد را میدهد.

این شرکت اعلام کرده است که به صورت آزمایشی حدود 1000 دستگاه را به منظور آشناسازی گیمر ها با محصولات و همچنین بررسی اشکالات احتمالی به بازار عرضه کند. البته این شرکت هنوز قیمت و زمان دقیق عرضه این محصولات را تعیین نکرده است ولی به زودی اطلاعات بیشتری منتشر خواهد شد.

 

شرکت HTC از یک کلاه ارتقاع یافته Vive واقعیت-مجازی رونمایی کرده است که روی آن هدفون ها قرار دارد و نسبت به نمونه های متشابه باکیفیت تر و راحت تر میباشد.
vive_deluxe_audio_strap___back
برای اطلاعات بیشتر از این محصول به این لینک مراجعه فرمایید.
0 Comments

یک نظر بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

*

کلیه حقوق محفوظ است

ورود به اکانت

مشخصات خود را فراموش کرده اید؟