چند روز پیش آپدیت بزرگ پلی اسنیشن ۴ عرضه شد. ویژگی های این آپدیت بزرگ بدین شرح است:

ازجمله ویژگی های جدید، توانایی اشتراک گذاری مستقیم فیلم ها در توییتر، بخش پلی استیشن پلاس اختصاصی، راههای ارتباط با یوتیوب، ارتقای توانایی ارتباط در گروهها، امکان ذخیره تصاویر در PNGs ، ایجاد گروه، و … است. افزایش حجم حافظه ابری  از ۱گیگابایت به ۱۰گیگابایت برای اعضای پلی استیشن پلاس نیز معرفی خواهد شد.

لیست کامل ویژگی های جدید در زیر آمده است:

  • اشتراک گذاری ویدیو کلیپ در توییتر

حالا اشترک گذاشتن مستقیم ویدیوها از PS4 در توییتر آسان است. آیکن جدیدی را در منوی آپلود ویدیوها در فیس بوک و یوتیوب خواهید دید. حداکثر زمان ویدیوها ۱۰ثانیه است، پس شما امکان کوتاه کردن کلیپها را خواهید داشت. به یاد داشته باشید که میتوانید برای شروع ضبط روی دکمه Share دبل کلیک کنید، و برای پایان دوباره کلیک کنید.

  • پل استیشن پلاس

برای پل استیشن پلاس یک بخش اختصاصی ساخته ایم، که میتوانید با کلیک آیکن پلاس در بالای راست صفحه اصلی پل استیشن۴ خود به آن دسترسی بیابید. به سادگی میتوانید در این بخش عضویت خود را مدیریت کنید، بازیهای رایگان برای دانلود را ببینید، با اعضای پلی استیشن پلاس معامله کنید، و تمامی بازیهای PS4 ، را ازطریق پلی استیشن پلاس بخرید.

  • YouTube live

آیکونی جدید برای یوتیوب در صفحه پخش بازی خواهید دید، که پس از کلیک دکمه اشتراک دردسترس خواهد گرفت. حالا میتوانید به طور مستقیم از پلی استیشن۴ خود در یوتیوب به طور زنده به اجرا بگذارید. پخش های زنده در یوتیوب قابل مشاهده خواهندبود.

  • ارتقای توانایی ارتباط در گروهها

پیامها را با ساده تر کردن دسترسی به گروهی که با آنها چت و بازی میکنید، ارتقا داده ایم. هنگامی که به یک گروه اضافه میشوید یا گروهی میسازید، وضعیت آنلاین بودن دیگر افراد، بازیهایی که انجام میدهند، و گزینه پیام یا چت در یک محیط را خواهید دید. هنگامی که به گروهی جدید اضافه میشوید یا گروهی ایجاد میکنید، اینها در لیست دوستان شما و پایین گروهها برای دسترسی سریع نمایان میشوند. برای مثال لیست گروهها برای بازیهای Call of Duty، Rocket League و Destiny را میبینید.

  • ارتباطات

کاربران PS4 میتوانند ارتباطاتی مبتنی بر منافع مشترک افراد مانند بازیها و ژانرها ایجاد کنند. ارتباطات شامل یک صفحه پیام با بحث کلی، تصاویر به اشتراک گذاشته توسط بازیکنان، و امکان پیوستن به بازیها میشوند.

  • استیکر

از اپلیکیشن پیامرسان PS4، امکان جدیدی را برای استیکر خواهید دید. آپدیت ۳.۰۰، شامل برچسبهای طراحی شده براساس بازیهای Uncharted 4، A Thief’s End، Knack، LittleBigPlanet 3، Resogun هستند. درعوض تایپ کردن پیام، تنها یک برچسب بفرستید. مانند فرستادن استیکر Drake که به ساعت نگاه میکند، برای درخواست وقفه کوتاه.

ضمنا برای آپدیت پلی استیشن ۴ از این لینک استفاده کنید.

0 Comments

یک نظر بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

*

کلیه حقوق محفوظ است

ورود به اکانت

مشخصات خود را فراموش کرده اید؟