سالهاست که جای خای یک بازی به سبک Counter-Strike: Global Offensive در بازی های مخصوص موبایل احساس میشود و به نوعی، تولید چنین بازی هایی برای موبایل نادیده گرفته شده است. اگر شما با محیط نوستالوژیک بازی Counter-Strike آشنایی ندارید، لازم است بدانید که سبکی از بازیهای نظامی جمعی است که در سال 1999 و با بازی Half-Life back آغاز شد و کم کم، ژانری از بازی های جمعی شکل گرفت و در نهایت Counter-Strike تمامی رقبا را کنار زد و به تنهایی به سلطان بازی های نظامی جمعی مبدل شد که در آن تعداد زیادی از گیمر ها به صورت شبکه ای-گروهی به نبرد علیه یکدیگر می پرداختند.

بازی Forward Assault هنوز به صورت جزئی مورد بررسی و نقد قرار نگرفته است ولی به صورت مداوم در تویتر مورد بحث قرار گرفته شده است و در سامانه Google Play نیز از عرضه  آن به صورت “به زودی منتشر خواهد شد” خبر داده شده است.

البته جالب توجه است که این بازی به گفته تولیدکنندگان دارای ویژگی های جذاب سبک معمول بازی های نطامی جمعی است. به طور مثال، به طراحی و کمیت اسلحه ها و مهمات توجه ویژه ای شده است. این بازی در ابتدا برای سیستم عامل آندروید طراحی شد  ولی تولیدکنندگان تولید نسخه بتای بازی برای سیستم عامل   IOS را هم شروع کرده اند و می توانید برای دریافت نسخه بتای آن ثبت نام نمایید.آیا تمایل دارید تا بازی های اکشن اول شخص تیراندازی را در گوشی های هوشمند تجربه کنید؟

0 Comments

یک نظر بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

*

کلیه حقوق محفوظ است

ورود به اکانت

مشخصات خود را فراموش کرده اید؟