کیبورد ایفون و آيپد

کیبورد ایفون و آيپد

گروه خبری سرزمین سیمرغ-  معمولا مایکروسافت را به عنوان بزرگترین شرکت نرم افزاری جهان می شناسند. اما  بیش از ۲ دهه است که این شرکت به تولید لوازم جانبی کامپیوتر اعم از موس و کیبورد می پردازد. این بخش از مایکروسافت بر خلاف بخش نرم افزاری مایکروسافت عملکرد بهتری داشته و روحیه نو آورانه خود را حفظ کرده است. این بار مایکروسافت کیبورد جدیدی و پرتابلی تولید کرده که مانند کیس به تبلت شما وصل نمی شود. خب ممکن است بپرسید چرا؟ به خاطر این که معمولا وقتی که با تبلت و گوشی هوشمند کار می کنیم کم تر به یک کیبورد نیاز خواهیم داشت. و علاقه داریم کیبورد را از سیستم جدا نماییم. از این رو مایکروسافت کیبوردی باریک و جمع و جور طراحی کرده  است که باز و بسته می شود ! یعنی که این صفحه کلید    تا می شود تا فضای کمتری اشغال کند و هنگام استفاده می توانید ان را باز کنید.

البته این صفحه کلید یک ایراد کوچک دارد  آن هم اینکه نمی توانید از طریق ان صفحه نمایش خود را ایستاده قرار دهید. البته شاید هم این ایراد بزرگی نباشد. مگر چقدر نیاز به تایپ طولانی داریم !در صورت لزوم هم می توانیم از یک استند استفاده نماییم.

این صفحه کلید با نام Universal Foldable Keyboard  به فروش می رسد و ۹۹ دلار قیمت گذاری شده است.

لازم به یاداوری است که این صفحه کلید عمومی بوده و با سیستم عامل های ویندوز و آندروید و iOS( گوشی آیفون  و آیپد ) سازگار می باشد.

شما چه فکر می کنید این کیبورد را دوست دارید یا کیبورد کیس را برای آيپد خود می پسندید؟

راستی یادم رفت بگم که اگر روی این کیبورد اب بریزید مشکلی براش پیش نمیاد اما لطفا این کار رو نکنید چون اب هست ولی کم است.

 

 

Universal Foldable Keyboard

 

Universal Foldable Keyboard

0 Comments

یک نظر بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

*

کلیه حقوق محفوظ است

ورود به اکانت

مشخصات خود را فراموش کرده اید؟