یکی از مهم ترین نکات در بازی های کامپیوتری در تطبیق پذیری بیشتر آنها با گیمر ها نهفته است و در همین راستا، امروزه شبیه سازها با سرعتی روزافروز در حال پیشرفت هستند تا تطبیق ذهنی میان گیمرها و بازی ها را بیشتر کنند. شبیه سازهایی با انواع تجهیزات جنگی، چندین مانیتور، سخت افزار قدرت مند و لوازم جانبی تخصصی مانند فرمان کنترل پرواز و ابزارآلات سر ردیابی، همگی در مسیر افزایش تبطیق پذیری و ایجاد فضای واقعی تر برای گیمر ها هستند.

در حال حاضر تولیدکنندگان شرکت Velocity Micro گام را فراتر گذاشته و شبیه سازی را به نام RennSeat Pro روانه بازار خواهد کرد که دارای کامل ترین تجهیزات بازی است و برای انواع بازی ها قابل استفاده است.

rennseat_main

RennSeat Pro دارای 3 مانیتور، یک صندلی با شکل و شمایل صندلی های ماشین های رالی، یک فرمان یه همان سبک ماشین های رالی و در نهایت یک کامپیوتر (کیس) Velocity Micro قدرتمند با بدنه استیل و زیبا میباشد. کابین RennSeat Pro همچنین دارای تجهیزاتی کامل کنترل پرواز میباشد و برای علاقه مندان به بازی های هواپیمایی جای هیچ گونه ایرادی را باقی نمیگذارد. همچنین RennSeat Pro قابلیت اتصال به VR را هم دارد تا تجربه ای فوق العاده رو برای گیمر ها به وجود آورد.

velocity micro gx3 case
راجع به قیمت این محصول هنوز اطلاع دقیقی منتشر نشده است اما شنیده ها حاکی از آن دارد که شرکت Velocity Micro قیمتی بیش از 4 هزار دلار را برای این محصول در نظر گرفته است و به زودی وارد بازار خواهد شد.
0 Comments

یک نظر بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

*

کلیه حقوق محفوظ است

ورود به اکانت

مشخصات خود را فراموش کرده اید؟