iOS-9-Hey-Siri-not-working-on-iPhone-or-iPad-fix

تا حالا شده بخواهید از Siri استفاده کنید اما با آن‌که حتی صدای تلفنتان قطع بوده، بخاطر پر سر و صدا بودن خانم Siri نتوانسته باشید از او کمک بگیرید؟ خب، iOS 9 گام‌هایی برداشته تا این مشکل را برطرف کند. در این مقاله‌ی آموزشی به شما نشان می‌دهیم چطور با دکمه ring/silent صدای Siri را قطع کنید.

ساکت کردن Siri با یک دکمه

اگر دل‌تان می‌خواهد گاهی اوقات صدای Siri را بشنوید مشکلی نیست. شما می‌توانید با استفاده از دکمه ring/silent روی دستگاه‌های iOS خود تعیین کنید که چه زمان‌هایی Siri با شما حرف بزند. برای فعال کردن این گزینه قدم‌های زیر را بردارید:

  1. Settings را باز کنید.
  2. General > Siri > Voice Feedback را انتخاب کنید.
  3. Control with Ring Switch را انتخاب کنید.

وقتی این گزینه فعال شود، Siri فقط زمان‌هایی صحبت می‌کند که دکمه بر روی ring باشد. اگر دکمه را بر روی silent قرار دهید Siri به جای پاسخ صوتی بصورت متنی با شما ارتباط برقرار می‌کند.

iOS-9-Settings-Siri-Voice-Feedback-iPhone-screenshot-002

ساکت کردن Siri برای همیشه

اگر فکر می‌کنید Siri زیادی پر حرف است و چیزی مثل Siri متنی بر روی ساعت اپل را ترجیح می‌دهید می‌توانید این قدم‌ها را بردارید:

  1. Settings را باز کنید.
  2. General > Siri > Voice Feedback را انتخاب کنید.
  3. Hands-Free Only را انتخاب کنید.

وقتی این گزینه فعال باشد Siri دیگر پاسخ صوتی نمی‌دهد مگر آن‌که از فرمان Hey Siri استفاده کنید و یا این‌که درحال استفاده از یک دستگاه بلوتوثی مثل هدفون و یا CarPlay باشید، آن وقت Siri برای این‌که بتوانید بدون استفاده از دست با آن ارتباط برقرار کنید به صورت صوتی پاسخ‌تان را می‌دهد.

منبع: مجله شبکه

0 Comments

یک نظر بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

*

کلیه حقوق محفوظ است

ورود به اکانت

مشخصات خود را فراموش کرده اید؟