چند وقت پیش بود که فیل اسپنسر درمورد امکان پشتیبانی اکس باکس‌وان از عناوین اکس باکس اصلی صحبت‌هایی داشت. او به این نکته اشاره کرد که این پشتیبانی ممکن است اتفاق بیفتد اما تیم اکس باکس هم‌اکنون تمام تلاش خود را برروی پشتیبانی از عناوین اکس باکس ۳۶۰ گذاشته است. حال، پشتیبانی از عناوین اکس باکس ۳۶۰ برروی اکس باکس‌وان عرضه شده و تیم اکس باکس نیز صحبت‌هایی در مورد پشتیبانی از بازی‌های اکس باکس اصلی داشته‌ است.

xbox-one-featured-image

به گزارش سرزمین سیمرغ از گیمفا, امروز مدیر بخش نرم‌افزاری مایکروسافت٬ آقای مایک ایبرا٬ به این نکته اشاره کرد که پشتیبانی از عناوین اکس باکس اصلی چالش‌های زیادی دارد اما تیم ما عاشق چالش است.

«ما هیچ‌گونه برنامه‌ای برای پشتیبانی از عناوین اکس باکس اصلی نداریم زیرا هم‌اکنون تمام تلاش خود را برروی پشتیبانی از عناوین اکس باکس ۳۶۰ گذاشته‌ایم تا بازی‌های بیشتری را آماده اجرا سازی کنیم اما من نمی‌گویم که هیچ‌وقت سراغش نمی‌رویم. مطمئنا این کار چالش‌هایی دارد. البته پشتیبانی از بازی‌های ۳۶۰ نیز بسیار سخت و چالش برانگیز بود اما تیم توانست به هدف خود برسد. مطمئنا برگشت و سعی کردن برای فهمیدن مهندسی اکس باکس اصلی و طرز کار آن برای تیم٬ چالش‌هایی دارد و خوشبختانه تیم مهندسی اکس باکس بسیار بااستعداد و عاشق چالش‌های ناممکن است. مطمئنا در صورت وجود فرصت٬ تیم ما نگاهی به پشتیبانی از عناوین اکس باکس اصلی می‌اندازد.»

عناوین بسیاری جذابی برروی اکس باکس اصلی وجود دارد و بسیاری نیز دوست دارند تا باردیگر به تجربه آن‌ها بپردازند٬ حال باید دید که این ویژگی در چه‌زمانی به اکس باکس‌وان اضافه می‌شود.

0 Comments

یک نظر بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

*

کلیه حقوق محفوظ است

ورود به اکانت

مشخصات خود را فراموش کرده اید؟