دو روز پیش Fallout 4 منتشر شد و در کنار نمرات خوب و استقبال بی‌نظیر بازی‌بازان، مشکلاتی نیز به وقوع پیوست که باعث شد آقای پیت هاینز از استودیوی بتسدا در برابر آن‌ها پاسخگو باشد.

images (6)

جدیدترین ساخته بتسدا، Fallout 4، پس از انتشار خود اخبار خوشایندی را به گوش سازندگان رساند. از جمله رکوردشکنی در تعداد بازی‌بازان در شبکه استیم. اما در این میان اخباری ناخوشایند از مشکلات فنی بازی منتشر شد. یکی از این مشکلات این بود که بازی‌بازان زمانی طولانی را برای نصب Fallout 4 باید صرف می‌کردند که در این زمینه پیت هاینز متذکر شد که علت این نصب طولانی مدت این است که شما با یک بازی وسیع که شامل فضاها و بخش‌ها متنوعی می‌شود روبرو هستید پس طبیعی است که نصب آن نسبت به سایر بازی‌ها کمی طولانی‌تر باشد.

مشکل بزرگ دیگری که گریبان‌گیر بازی‌بازان شده بود، افت فریم بازی بود. با اینکه در هنگام انتشار آقای هاینز اعلام کرده بود که بازی با نرخ فریم ۳۰ اجرا می‌شود، اما برخی از بازی‌بازان ادعا کردند که بازی از افت فریم رنج می‌برد به طوری که در برخی موارد حتی نرخ فریم به صفر هم می‌رسد. ابتدا پیت هاینز در صفحه توییتر خود اعلام کرد که این مشکل بازی نیست و مشکلاتی از این قبیل منشا دیگری دارند؛ اما، وقتی اعتراض‌ها نسبت به این موضوع افزایش یافت، به جای وعده دادن، سعی کرد تا به نوعی بر روی قضیه سرپوش بگذارد؛ اما کاربران دست بردار نبودند تا اینکه یکی از آنان ویدیویی را که در آن نرخ فریم بازی با کاهش مواجه می‌شود، منتشر کرد. در این هنگام برای اینکه پیت هاینز وانمود کند که چیزی در این ویدیو ندیده از این کاربر پرسید: آیا ویدیویی را که ارسال کرده اید تا به حال خودتان تماشا کرده‌اید؟

به نظر می‌رسد که فعال بودن پیت‌ هاینز در شبکه‌های اجتماعی برای او مشکل ساز شده است. البته واقعا نمی‌دانیم که آیا هدف از این کارها تخریب بازی Fallout 4 است یا اینکه واقعا بتسدا نمی‌خواهد مشکلات عنوان جدیدش را بپذیرد.

عنوان Fallout 4 هم‌اکنون برای پلتفرم‌های پلی‌استیشن۴، اکس‌باکس‌وان و رایانه‌ شخصی در دسترس است.

 

منبع: گیمفا

0 Comments

یک نظر بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

*

کلیه حقوق محفوظ است

ورود به اکانت

مشخصات خود را فراموش کرده اید؟