مایکروسافت قابلیت استریم کردن بازی های ایکس باکس وان را بر روی دستگاه های مجهز به  ویندوز ۱۰  فراهم کرد.

گوشی های موبایل ٬ تبلت ها   کامپیوتر ها و کلیه سیستم هایی که مجهز به سیستم عامل ویندوز ۱۰ هستند  خواهند توانست بازی ها را از روی ایکس باکس وان اجرا کنند.

پیش از این سونی قابلیت مشابهی را برای استریم کردن بازی های پلی استیشن ۴ بر روی تبلت های  سونی فراهم کرده بود. اما این قابلیت به علت محدود بودن چندان مورد توجه کاربران قرار نگرفت.

اما حالا مایکروسافت با افزودن این قابلیت امکان استریم کردن بازی های ایکس باکس وان را بر روی صد ها میلیون کامپیوتر فراهم می کند.

کافی است xbox one  شما به شبکه وای فای خانگی متصل باشد. کامپیوتر یا گوشی نیز باید به همان شبکه متصل باشد. در این شرایط با متصل کردن دسته ایکس باکس وان به دستگاه ویندوزی می توانید تصاویر  و صدای بازی را  از دستگاه ویندوزی خود دریافت نمایید.

 

 

4 Comments
 1. ali 8 سال ago

  واقعا مایکروسافت شاهکار کرده فکرشو بکن موزاییک های شفاف و direct x12 برای وان و ویندوز 10 و ویندوز هولوگرافیک برای هدست هولولنز که میتونی از طریق اون با skype چت تصویری کنی و هزار کار دیگه و ساعت هوشمند Microsoft band که میزان کالری سوزانده شده و فعالیت های بدن رو حساب میکنه که با سرویس microsoft health میتونی به هر دستگاهی وصل بشی و اونا رو ببینی و یا ساعت رو تنطیم کنی واقعا سنگ تمام گذاشته

  • ARKAM 8 سال ago

   حاجی ماکروسافته دیگه

 2. mehregan 8 سال ago

  سلام ببخشید dying light را کی می ارید?

یک نظر بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

*

کلیه حقوق محفوظ است

ورود به اکانت

مشخصات خود را فراموش کرده اید؟