هم‌اکنون مسابقات جام جهانی‌ بازی‌های ویدیویی (ESWC) در  فرانسه در حال برگزاری است و کیارش شکوهی، یکی از سه نماینده کشور  ایران توانسته  است  به جمع ۸  گیمر برتر مسابقات جهانی بازی فیفا راه یابد.
به گزارش گروه خبری سرزمین سیمرغ به نقل از پایگاه مجله شبکه  ٬ کیارش شکوهی با پیروزی بر گیمر آلمانی موفق شد به جمع هشت نفر پایانی این مسابقات راه یابد.
 عباس ارضی، نماینده برگزاری مسابقات جهانی بازی‌های رایانه‌ای ESWC در ایران که تیم ایران در فرانسه را رهبری می‌کند گفت: «امسال گیمرهای برخی کشورها با توان بسیار بالا در مسابقات شرکت کرده‌اند و به دلیل سابقه درخشان گیمرهای ایرانی در این مسابقات با آمادگی بالایی در برابر ایرانی‌ها ظاهر می‌شوند.»
وی به صعود کیارش شکوهی به جمع هشت نفر برتر این مسابقات در رشته فیفا اشاره کرد و ادامه داد: «مهرداد کمپانی دیگر نماینده کشورمان، در گروه خود پنجم شد و نتوانست از گروه صعود کند. نوید برهانی نیز که عنوان قهرمانی جهان در سال گذشته را دارد، در گروه خود اول شد اما در دور یک شانزدهم به بازیکن باسابقه رومانیایی 3 بر 2 نتیجه را واگذار کرد.»

مسابقات جهانی eswc

در حال حاضر تنها امید ایران برای کسب مقام در این مسابقات کیارش شکوهی است. لازم به یادآوری است، شرکت مکعب نماینده این مسابقات جهانی در ایران است و نماینده‌های ایران با حمایت بنیاد ملی بازی‌های رایانه‌ای به این مسابقات اعزام شده‌اند.

0 Comments

یک نظر بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

*

کلیه حقوق محفوظ است

ورود به اکانت

مشخصات خود را فراموش کرده اید؟