در حالی که برخی صاحب نظران معتقدند علیرغم استفاده گسترده از گوشی و تبلت، هنوز رایانه های شخصی در محیط های کاری و حرفه ای برتری خود را حفظ کرده اند، مدیر عامل اپل نظر دیگری دارد.

images (7)

به گزارش سرزمین سیمرغ از ایتنا ، تیم کوک مدیر عامل شرکت اپل معتقد است دیگر پایان عصر رایانه های شخصی فرا رسیده و آیپدها و آیفون‌ها همه گیر خواهند شد.

به اعتقاد وی به خصوص تبلت هایی که با نصب صفحه کلید به نوت بوک شبیه می شوند برای انجام امور اداری هم به سادگی قابل استفاده هستند و اضافه شده قلم هوشمند به برخی از آنها می تواند شیوه استفاده از آنها را متحول کند.

وی در این مورد به صراحت گفته است: من به این فکر می کنم که واقعا شما چرا باید به فکر خریدن رایانه شخصی باشید؟ به اعتقاد کوک در سال های آینده تبلت‌ها و تلویزیون های قابل اتصال به اینترنت به توانمندسازی و رشد شرکت های تجاری کمک شایانی خواهند کرد.

کوک افزود: iPad Pro جایگزینی خوب برای نوت بوک یا رایانه های شخصی مورد استفاده بسیاری از مردم است و روزی خواهد رسید که مردم به غیر از گوشی های هوشمند به چیز دیگری نیاز نداشته باشند. مدیر اپل پیش بینی کرد تبلت های تازه ۱۲.۹ اینچی این شرکت بازار خوبی داشته باشند و حتی به علت نصب بلندگوهای قدرتمند از آنها برای مشاهده فیلم و گوش کردن به موسیقی هم استفاده شود.

مدیر اپل همچنین پیش بینی کرد با عرضه گوشی هایی که نمایشگرهای بزرگتری دارند اقبال با تبلت های دارای نمایشگر کوچک کمتر شود. وی همچنین بدون ارائه امار دقیقی از میزان فروش ساعت اپل در مورد افزایش استقبال از آن طی ماه های آینده اظهار خوش بینی کرد.

0 Comments

یک نظر بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

*

کلیه حقوق محفوظ است

ورود به اکانت

مشخصات خود را فراموش کرده اید؟