ايكس باكس وان بسيار كوچكتر شده است. امروز در E3 منتشر شد. Xbox One S جديد، ايكس باكس را تسخير كرده و باعث سقوط آن ميشود و كاور روي آن سفيد رنگ است( مايكروسافت آن را “robot white” ناميده است. نتيجه، طراحي جديد آن است كه پايه آن نسبت به كنسولهاي قبلي محكم تر است. دستگاه ٤٠درصد كوچكتر از ايكس باكس اصلي است، و ميتواند دور از منبع تغذيه قرار بگيرد. و برخلاف ايكس باكس اصلي، كنسول جديد به شما انتخاب هايي براي نحوه نمايش آن ميدهد.
به جز طراحي ديداري، Xbox One S شامل پيشرفتهاي ديگري نسبت به مدلهاي پيشين ميشود. نمايان ترين آن، امكان پشتيباني ويديوى 4K HD و قابليتهاي HDR براي بازي و ديدن ويديو است. محل يكي از پورتهاي USB كنسول به جلوي دستگاه تغيير يافته و يك IR blaster داخلي نيز در آن تعبيه شده است. اين كنسول شامل پورت سنسور كينكت نميشود. اگر بخواهيد از كينكت براي فرمانهاي صوتي استفاده كنيد، بايد آداپتور USB جداگانه اي تهيه كنيد. سرپرست بخش ايكس باكس ميگويد: ما در التدا ميخواستيم كه ابعاد دستگاه را كوچكتر كنيم اما با ديدن قابليتهاي جديدي مانند 4K و HDR كه در بازار وجود دارد، تصميم گرفتيم كه در ارتقاي كنسول، برخي از اين تكنولوژي ها را نيز در آن بگنجانيم و اين بخش از هسته خود را SKU كنيم.
تنها كنسول نيست كه تازه شده: كنترلر آن نيز نسبت به ايكس باكس وان كمى بهبود يافته است. رنگ آن همانند خود كنسول سفيد و دكمه ها و بلوتوث آن سياه است كه هر دوى آنها رنج بي سيم بيشتري را پشتيباني ميكند كه درنتيجه آن ميتوان از كنترلر بيسيم براي كامپيوترهاي ويندوز نيز استفاده كرد.
ويرايش محدود Xbox One S، اوايل ماه آگست با هارد ٢ترابايتي و ١ ترابايتى برای فروش در دسترس قرار  ميگردد.

XBox One S

0 Comments

یک نظر بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

*

کلیه حقوق محفوظ است

ورود به اکانت

مشخصات خود را فراموش کرده اید؟