گویا مشکلات نسخه رایانه‌های شخصی عنوان Batman: Arkham Knight تمامی ندارند و طبق آخرین اعلام کمپانی «وارنر بروز» قابلیت ترکیب و پیکربندی دوگانه GPUها؛ همانند SLI و Crossfire توسط این بازی پشتیبانی نخواهد شد. برای اطلاع از جزئیات بیش‌تر با ما در ادامه خبر همراه باشید.

پس از ماه‌ها تلاش برای رفع مشکلات و نواقص نسخه رایانه‌های شخصی عنوان Batman: Arkham Knight و انتشار مجدد بازی، هنوز بسیاری از ایرادها پابرجا هستند و اکنون نیز بنابر گفته نماینده بخش سرگرمی‌های کمپانی «برادران وارنر» راک‌استدی کار بر روی فراهم آوردن قابلیت پیکربندی دوگانه GPUها را متوقف کرده است:

حتی باوجود خوش‌بینی بسیار و درنظر گرفتن بهترین برآوردهای ممکن، در نتیجه نهایی تغییر چندانی حاصل نشد و بهبودهای صورت گرفته در عملکرد، در مقایسه با مشکلاتی که ممکن بود کاربران با آن مواجه شوند، ناچیز بودند. بنابراین درانتها مجبور به اتخاذ تصمیمی دشوار مبنی‌بر توقف فعالیت‌های بیش‌تر برای فراهم آوردن پشتیبانی از ترکیب دوگانه GPUها شدیم. اکنون ما از عملی شدن این قابلیت ناامید گشته‌ایم و از تمام کسانی که منتظر افزوده شدن این ویژگی بودند، طلب بخشش داریم.

BAK_Sshot130

عنوان Batman: Arkham Knight در ژوئن امسال (خردادماه) منتشر شد. درحالی که نسخه‌ کنسول‌های نسل هشتمی بازی تحسین منتقدان و کاربران را به‌دنبال داشت، نسخه رایانه‌های شخصی آن با انبوهی از ایرادها و نواقص فنی مواجه شد؛ مشکلاتی از قبیل وضوح پایین بافت‌ها، افت شدید در میزان فریم‌دهی و بسیاری دیگر که درنهایت باعث توقف فروش بازی در استیم و خرده‌فروشی‌ها شدند. پس از تلاش‌های فراوان سازندگان و حتی ورود تیم‌های فنی انویدیا، طلسم شوم این نسخه از بازی شکسته نشد و درحالی فروش دوباره آن در مهرماه کلید خورد که بسیاری از ایرادها هنوز به قوت خود باقی بودند.

Batman: Arkham Knight آخرین روایت شوالیه سیاه و قسمت پایانی سه‌گانه راک‌استدی بود که متاسفانه سرانجام آن، دست‌کم برای کسانی که نسخه رایانه‌های شخصی بازی را با امیدهای فراوان تهیه کرده بودند به خوبی رقم نخورد.

 

منبع: گیمفا

0 Comments

یک نظر بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

*

کلیه حقوق محفوظ است

ورود به اکانت

مشخصات خود را فراموش کرده اید؟