گیمرز | گزارشی درباره بازی Dirt 4

19 سال پیش، بازی Colin Mcrae Rally یک ژانر جدید را به دنیای بازی های رایانه ای معرفی کرد که هم اکنون جدیدترین آن، بازی Dirt 4، به بازار عرضه خواهد شد. دنباله رو بازی Dirt Rally که در سال 2015 عرضه شد، بازی رالی-اتومبیل رانی Dirt 4 با کیفیت و امکانات بیشتر در همین سال منتشر خواهد شد.

در این بازی شما قادر به انتخاب از میان 50 اتومبیل خواهید بود. همچنین در ابن بازی 5 مسیر مسابقه ای در کشور های مختلف شامل اسپانیا، استرالیا، میشیگان آمریکا،

سوئد و ولز، با هزاران راه های پر پیچ و خم خواهد بود. به علاوه اینکه، تنوع مد متناسبی هم برای این بازی در نظر گرفته شده است.

این مدها شامل:

1. مد Landrush که مختص مسیر های خاکی و ناهموار است و اتومبیل های مخصوص به خود، Pro Buggies و Crosskart، را می طلبند،

2. مد Joyride که یک فضای آزاد را در اختیار شما قرار میدهد که در آن با سایر اتومبیل ران ها به رقابت میپردازید،

3. مد مسابقات قهرمانی Rallycross جهانی FIA که در آن اتومبیل ران ها در موقعیت های متفاوت با یکدیگر به رقابت میپردازند، و در نهایت

4. یه مد کاری که در آن شما مراحل مشخصی میبایست طی کنید.

همچنین یک مد جدید به نام Your Stage در این بازی اضافه شده که یک مسیر رالی خلاقانه است و به شما این امکان را میدهد تا مسیری با تعداد ایستگاه مورد دلخواه را برای خود طراحی کنید. به عبارتی مسیر طراحی شده شما به صورت منحصر به فرد و با سختی مشخصی ساخته میشود و شما می توانید منحصرا و یا با دوستان خود در آن به رقابت می پردازید.

بازی Dirt 4 در  تیر ماه امسال به بازار عرضه خواهد شد و علاقه مندان می توانند با خرید بازی Dirt 4 تابستان شاد و مفرحی داشته باشند.

 

0 Comments

یک نظر بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

*

کلیه حقوق محفوظ است

ورود به اکانت

مشخصات خود را فراموش کرده اید؟