قیمت خرده فروشی Oculus Rift درحدود 599دلار خواهد بود. Oculus VR اعلام کرده پیش سفارشها برای هدست های واقعیت مجازی در وب سایت شرکت موجود است. با اینکه ممکن است حجم زیاد بازدید از سایت باعث کند شدن پروسه کاری شود.

download

پیش سفارشها در 20 کشور قابل دسترس هستند و به هر خریدار تنها یک عدد تعلق خواهد گرفت. انتظار میرود عرضه Oculus از 28 مارچ آغاز شود و تعدادی هدست  به برخی نواحی تا ماه آوریل(اردیبهشت) ارسال خواهد شد. فروشگاه Oculus برنامه ارسال مشخصی را بر اساس زمان پیش سفارش، برآورد کرده است. زمان عرضه در وبسایت در ابتدا مارچ و سپس آوریل و در نهایت ماه می اعلام شد.

مشتریانی که پیش سفارش داده اند میتوانند یک اسپات برای بخش لمسی Oculus رزرو کنند. فروشندگان Oculus VR اعلام کردند که برای پیش سفارش آن تا زمان ارسال محصول، نیازی به سپرده بانکی نیست.

برای مثال کمپین اصلی کیک استارتر برای Oculus Rift هدستها را به حامیان در سطح 300دلار ارائه کرده است. Oculus فروش ورژن نسل دوم را در ماه مارچ 2014 با قیمت 350دلار آغاز کرده بود.

Oculus در روز گذشته اعلام کرد که حامیان Oculus Rift Kickstarter که متعهد به توسعه کیت بودند، یک نسخه کیک استارتر رایگان دریافت خواهند کرد. همچنین شرکت یک ابزار سازگارRift برای کسانی که میخواهند بدانند ویندوز کامپیوترشان Rift را پشتیبانی میکند یا نه، ارائه کرده است.

این نیازمندیهای سیستم است:

  • Nvidia GTX 970 / AMD 290 equivalent or greater
  • Intel Core i5-4590 equivalent or greater
  • 8 GB+ RAM
  • HDMI 1.3 video output
  • three USB 3.0 ports and one USB 2.0 port
  • Windows 7 Service Pack 1 (64-bit) or newer

oculusretail_everything

مشابها برای برنامه “GeForce GTX VR Ready” که Nvidia در روز گذشته اعلام کرد، Oculus بازی در کامپیوتر را با عنوان “Oculus Ready” تائید میکند. Oculus میگوید این کامپیوترها باید توسط Oculus تست شوند تا از اینکه تجربه خوبی ایجاد میکنند،اطمینان یابیم. اشخاص علاقه مند میتوانند باندل 1499دلاری با یک Oculus Rift و Oculus Ready pc را در فوریه پیش سفارش دهند.

شرکتهای دیگر سعی دارن هدستهای VR را در بازاری رقابتی به زودی عرضه کنند. Valve و HTC قصد عرضه  Vive headset را در آوریل دارند؛ این درحال است که PlayStation VR سونی در نیمه اول سال میرسد.

0 Comments

یک نظر بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

*

کلیه حقوق محفوظ است

ورود به اکانت

مشخصات خود را فراموش کرده اید؟