گیمرز| خبر ویژه از راک استار

فکر میکنم همه ما اتفاق نظر داشته باشیم که شرکت RockStar جز شاهکار چیز دیگری نمی سازد. ساعتی پیش خبر بسیار خوبی توسط این شرکت منتشر شد بازی  که بازی لس آنجلس سیاه  L.A. NOIRE برای کنسول های پلی استیشن ۴، Xbox One ، نینتندو سوییچ و هدست واقعیت مجازی Htc Vive منتشر خواهد شد.تاریخ انتشار این بازی ۲۳ آبان اعلام شده است. طبق اعلام رسمی این بازیساز نسخه ها به این صورت هستند:

 

L.A. Noire: The VR Case Files for HTC Vive

در این نسخه ماموریت هایی که مناسب واقعیت مجازی هستند که  شامل هفت ماموریت جذاب می باشد برای HTC Vive عرضه خواهد شد.

L.A. Noire for the Nintendo Switch

این نسخه از بازی شامل تمامی مراحل و  محتویات دانلودی خواهد بود اما مناسب با ساختار نینتندو سوییچ طراحی شده است. یعنی می توانید از Gryoscope استفاده کنید یا از نمایشگر لمسی برای کارهای کارگاهی بهره بگیرید.

L.A. Noire for PlayStation 4 and Xbox On

این نسخه از بازی  شامل تمامی مراحل و محتویات دانلودی خواهد بود و با کیفیت 1080p بر روی کنسول های Xbox One و PS4 اجرا خواهد شد. همچنین دارندگان کنسول های پیشرفته PS4 Pro و  Xbox One X می توانند از این بازی را با کیفیت 4K تجربه کنند.

خلاصه داستان(خطر اسپویل شدن)

کول فلپز یک سرباز قدیمی است که وارد بخش ترافیک و مسائل قتل و جنایات که در دهه ۴۰ رخ می‌دهد می‌شود. بازی از کتاب بسیار معروف نویسندهٔ بزرگ جیمز الروی فلکر الهام گرفته شده‌است. بازی به راستی روایتگر یک داستان غنی و زیباست به طوری که هر بخش از مکالمات آن میان (شخصیت‌های غیر کنترل بازی) مهم بوده و کمک به سزایی به حل پرونده‌ها می‌کند. همان طور که اشاره شد داستان بازی از کتاب نویسندهٔ معروف جیمز الروی که نام آن (l.anoire و l.a.confidential) هست الهام گرفته شده است، که خود مک نامارا (نویسنده و کارگردان بازی) به آن اشاره کرده بود؛ پس بر این اساس، تمامی پرونده‌ها و اماکن بازی براساس وقایع آن سال‌ها یعنی دههٔ ۴۰ تا۵۰ اتفاق افتاده‌است. برای مثال در یکی از مراحل بازیکن مسئول حل پروندهٔ مشکوکی می‌شود و باید از فردی بازجویی کند؛ اگر موفق از بازجویی بیرون آید یا از همان اتاق بازجویی مورد تشویق رئیس خود قرار می‌گیرد، اما اگر بازجویی درست صورت نگیرد و به نتیجهٔ درستی نرسد، با یک سرکوفت از او پذیرایی می‌شود؛ به طور مثال رئیس این سه جمله را با عصبانیت بازگو می‌کند: “تو منو ناامید کردی پسر”.

0 Comments

یک نظر بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

*

کلیه حقوق محفوظ است

ورود به اکانت

مشخصات خود را فراموش کرده اید؟