به تازگی شرکت سونی در صفحه رسمی توییتر خود اعلام کرده که تفنگ  واقعیت مجازی منحصر بازی تیر اندازی اول شخص Farpoint در 16 می به بازار عرضه خواهد شد.

نوید خبر برای اولین بار در یکی از همایش های سونی سال گذشته داده شد که در نهایت این محصول ماه می امسال وارد بازار خواهد شد و علاقه مندان میتوانند به زودی این تولید جدید شرکت سونی را تجربه کنند.

Farpoint یک بازی سبک اول شخص تیراندازی در یک سیاره ناشناخته (سرزمین آلین) هست که با فضای واقعیت مجازی طراحی شده است. در واقع بازی حول داستان یک ماموریت مطالعاتی بوده که طی آن فضانوردان به یک سرزمین ناشناخته (سیاره آلین) رسیده اند.

دسته واقعیت مجازی سونی که در ماه می عرضه خواهد شد به کاربران و گیمر ها این امکان را میدهد تا خود کنترل بازی را به دست گرفته و در یک تجربه مهیج در بازی غرق شده و با چالش های موجود رو به رو شوند. Farpoint از محدود بازی های واقعیت مجازی می باشد که به این سبک تولید شده است و تجربه گشت و گذار در سیاره ناشناخته در فضای واقعیت مجازی میتواند بسیار هیجان انگیز باشد.

طبق گفته های سونی، به زودی علاقه مندان قادر خواهند بود که این بازی را همراه با تفنگ واقعیت مجازی آن، به قیمت 80 دلار خریداری کنند.

روز گذشته نیز اعلام شد که  از هدست واقعیت مجازی سونی PlayStation VR   یک میلیون دستگاه فروخته شده است.

0 Comments

یک نظر بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

*

کلیه حقوق محفوظ است

ورود به اکانت

مشخصات خود را فراموش کرده اید؟