سرویس آنلاین جدیدی در کنسول Nintendo معرفی شده است که اساسا یک سرویس غیر رایگان است. البته هنوز اطلاعات کاملی راجع به این سرویس منتشر نشده است ولی نینتندو  به نوعی درباره ویژگی های این سرویس مطالبی را منتشر کرده است. این سرویس به نوعی همانند PSN Plus و Xbox Live است .

طبق آنچه Nintendo منتشر کرده، این سرویس آنلاین جدید که از پاییز ۲۰۱۷  اضافه میشود دارای فضاهای آنلاین، گفت و گوی صوتی و قسمت ماهانه دانلود بازی است.

در این سرویس، گیمر ها قادر خواهند بود تا با دعوت از دوستان خود با یکدیگر گروه هایی تشکیل دهند، بازی رزرو کنند و در نهایت در حین بازی با یکدیگر گفت و گو کنند. همچنین تمامی این امکانات با استفاده از تلفن های هوشمند و با استفاده از اپلیکیشن های موبایل هم امکان پذیر خواهد بود که از تابستان عرضه خواهد شد.

همچنین همانند سایر کنسول های بازی، بازی هایی به صورت ماهانه به گیمر ها و علاقه مندان پیشنهاد میشوند. اطلاعات بیشتر و کامل تر در آینده نزدیک منتشر خواهد شد.

ممکن است این سوال پیش بیاید که آیا قبل از عرضه این سرویس  گیمر ها نمی توانند به بازی آنلاین بپردازند؟ پاسخ نینتندو این است که سرویس بازی آنلاین از اسفند ۹۵ تا مهر ماه ۹۶ رایگان خواهد بود.

 

0 Comments

یک نظر بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

*

کلیه حقوق محفوظ است

ورود به اکانت

مشخصات خود را فراموش کرده اید؟