گروه خبری سرزمین سیمرغ به نقل از ITNA، شرکت Box از بزرگ‌ترین ارائه دهندگان خدمات پردازش ابری سازمانی اعلام کرد که حافظه‌های مجازی خود را به صورت نامحدود برای برخی صنایع ارایه می‌دهد.
به گزارش ایتنا از رایورز به نقل از زد.دی.نت، در بیانیه این شرکت گفته شد کلیه مراکزی که در صنعت آموزشی فعالیت می‌کند، می‌توانند حافظه ذخیره ساز اطلاعات Box مبتنی بر فضای پردازش ابری را به صورت نامحدود در اختیار بگیرند.

شرکت Box حافظه مجازی خود را به صورت نامحدود در اختیار مراکز آموزشی قرار می‌دهد و همچنین ابزار کاربردی خود را با قابلیت‌های ویژه در اختیار آنها می‌گذارد. علاوه بر این، Box به موسسات آموزش عالی که در طرح Internet۲ NET+ حضور یافته‌اند نیز اعلام کرد که این مراکز هم می‌توانند حافظه پردازش ابری را به صورت نامحدود در اختیار بگیرند.
box-for-education

طرح Internet2 NET+ که فعالیت خود را از سال ۲۰۱۲ میلادی آغاز کرده است، نسل آتی زیرساخت‌ها و راهکارهای پردازش ابری را در انجمن‌های دانشگاهی و تحقیقاتی گسترش می‌دهد.
بر اساس این طرح کلیه دانشگاه‌ها می‌توانند خدمات پردازش ابری و حافظه‌های مجازی ذخیره‌ساز اطلاعات را به صورت رایگان یا با هزینه بسیار اندک دریافت کنند.

شرکت Box که دفتر مرکزی آن در کالیفرنیای آمریکا واقع شده است، پیش از این استراتژی عمومی همکاری‌های سازمانی را در کنفرانس سالانه BoxWorks خود معرفی کرد تا میزان سازگاری کسب و کارها با خدمات پردازش ابری افزایش یابد.

0 Comments

یک نظر بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

*

کلیه حقوق محفوظ است

ورود به اکانت

مشخصات خود را فراموش کرده اید؟