شرکت ال‎جی یک ساعت هوشمند جدید را معرفی کرده است که می‎تواند تماس‎های تلفنی را کاملا مستقل و بدون نياز به تلفن هوشمند دریافت یا برقرار کرده و یا پیامک ارسال کند. این ساعت هوشمند که به تازگی از طرف شرکت ال‎جی معرفی شده است، Watch Urbane 2nd Edition LTE نام دارد که نرم‌افزار ساعت هوشمند گوگل (Android Wear) را اجرا می‎کند.

به گزارش سرزمین سیمرغ از شبکه، شما می‎توانید به Urbane 2 یک سیم کارت اضافه کنید تا به اپراتور تلفن شما متصل شده و به تبادل داده بپردازد. این به این معنا است که شما دیگر به تلفن هوشمند خود نیاز نخواهید داشت و می‎توانید آزادانه با این ساعت همیشه در دسترس باشید. برای مشتريان AT&T و Verizon که دو شركت بزرگ خدمات رسانی موبایل در ایالات متحده هستند، Urbane 2 نیاز به سیم کارت اختصاصی خود دارد. اما مشتريان AT&T می‎توانند از فناوری NumberSync این شرکت که نیاز به شماره تلفن و خدمات داده جداگانه ندارد بهره‎مند شوند. این خدمات به شماره تلفن فعلی شما متصل شده و برای این دستگاه اضافی 10 دلار هزینه دریافت می‎کند. مشتريان Verizon هم می‎توانند Urbane 2 را با پرداخت 5 دلار در ماه به خدمات این شرکت متصل کنند.

LTE-supported-LG-s-Watch-Urban

در حال حاضر، شما قادر به استریم موزیک از طریق اپلیکیشن‎هایی مثل Spotify و Pandora نخواهید بود، اما ال‎جی می‎گوید این قابلیت به زودی و به محض اینکه گوگل امکان آن را از طریق Android Wear فراهم کند به این ساعت اضافه خواهد شد. آنتن‎های دریافت امواج اپراتور شما و همچنین آنتن GPS برای شناسایی موقعیت مکانی شما داخل بندهای 2nd Edition LTE جاسازی شده‎اند و تنها در بندهای لاستیکی قابل ارائه هستند.

Urbane 2 از سیزدهم نوامبر و تنها برای AT&T به قیمت 299 دلار (یا 199 دلار به قرارداد دو ساله) عرضه شده است. مشتريان Verizon نیز می‎توانند ساعت Urbane 2 را با قیمت 449 دلار پیش خرید کنند که زمان عرضه آن جمعه نوزدهم نوامبر خواهد بود.

0 Comments

یک نظر بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

*

کلیه حقوق محفوظ است

ورود به اکانت

مشخصات خود را فراموش کرده اید؟