در کنفرانس Electronic Art، مدیر ارشد اجرایی، اندرو ویلسون، در مورد نسخه آتی از پلی استیشن نئو و پروژه Scorpian  نظرات خود را بیان نمود.

در مرحله اولیه درباره آنچه سونی و مایکروسافت معرفی کرده اند، صحبت میکنیم. برای ما واقعیت این است که در دنیای شبکه وجود بازیکن بسیار بسیار حائز اهمیت است. آنچه که در دهه اخیر میبینیم، افزایش جمعیت بازیکنان کامپیوتری است. و رشد آن در دنیایی که چرخه بازیابی سخت افزار از نرم افزار جدا شده است و به این معناست که بدون در نظر گرفتن دستگاهی که از آن استفاده میکنید، چارچوبی هفت تا ده ساله دارید که میتوانید با اجتماعی بسیار بزرگتر بازی کنید.

آنچه الان میبینیم با چرخه میاگین بازسازی، به سمت ارتقای حجم سطح تعامل درون جامعه ای است. ما به عنوان ناشر، در محیطی کاملا قوی قرار داریم. ما در حال ساخت سیستم عامل و کنسول هایی با معماری مقیاس پذیر مانند PC هستیم.

بنابراین این تصور که ما میتوانیم تجربه ای بسازیم که در آن میتوانیم کنسول ها را اندازه گیری نماییم، چه در فاز اول، چه در فازهای دوم و سوم، چیزی بیگانه نیست و ما برای آن کاملا برنامه ریزی کرده ایم چون تصورمان بر این است که در مبحث شبکه و در بخش هایی که به آن نیاز داریم، برای ایجاد تجربه ای که موجب ارتباط ب بازیکنان شود، قوی هستیم.

در نتیجه فکر کردیم که برای این صنعت بسیار بزرگ است، و تقریبا به طور قطعی چرخه کنسول را با درک نکته اصلی که تنها به روزرسانی سخت افزار و ثبات نرم افزار می باشد، به سطحی بینهایت گسترش میدهد. اما با مقیاس بندی بازی ها، میتوانیم همیشه جامعه را حفظ کنیم.

این وضعیت برای بهتر یا بدتر بودن، جالب توجه است. باید صبر کنیم و ببینیم آیا سونی و مایکروسافت فاز اول را به اتمام می رسانند یا همیشه به به روز رسانی ادامه خواهند داد.

0 Comments

یک نظر بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

*

کلیه حقوق محفوظ است

ورود به اکانت

مشخصات خود را فراموش کرده اید؟