پایگاه سرگرمی گیمرزکمپانی Snail Games، به بازی ARK Park را رسما معرفی کرد . این بازی تجربه بی نظیری از واقعیت مجازی را فراهم می کند.

بازی آرک پارک ، به گیمرها این امکان را می دهد تا از نزدیک و به صورت شخصی با دایناسورها و دیگر موجودات در محیط زندگیشان زندگی کنند. 

شما قادر خواهید بود که در محیطی وسیع، از جمله جنگلهای انبوه، کوه های پوشیده از برف، و دشت های گسترده همراه با تمامی موجودات آن مناطق زندگی و گشت گذار کنید. تولیدکننگان Sky Wu جزییان بسیار بیشتری را نسبت به بازی های PlayStation Blog در این بازی اعمال کرده اند. طبق گفته Wu، زمانی که گیمرها در محیط ARK Park هستند، میتوانند به راحتی در محیط آزاد گشت و گذار کرده و در مناطق سرسبز، از نزدیک به جست و جوی دایناسورها بپردازند. همچنین در حین گشت و گذارها در نقاط مختلف، بازدید کنندگان میتوانند به صورت پیاده و یا حتی  سوار بر دایناسورها، به حرکت و گذار خود ادامه دهند. علاوه بر این، گیمر ها قادر خواهند بود تا در ترکیب گونه دایناسورها که شامل بیش از 100 گونه منحصر به فرد هستند هم دست برده و با استفاده از سلاح های مختلف، گونه ای از آنها را منقرض و در مواردی هم به صورت مستقیم یا غیر مستقیم به افزایش گونه دیگری کمک کنند.

 این توانایی همچنین به ما این اجازه را می دهد تا اطلاعات بیشتری در مورد فرم زندگی گونه های مختلف دریافت کنیم. به علاوه اینکه، ما خواهیم آموخت که این گونه ها چگونه و تحت چه شرایطی از محیط اصلی زندگی خود به مناطق دیگر میروند. همچنین می توان دانیاسورها را به باغ وحشهایی انتقال داد و در آنجا، از آنها مراقبت کرد، غذا داد و حتی رنگ آمیزی کرد. 


البته جمع آوری موجودات پارک ARK به این راحتی هم نیست و شما با چالش های مختلفی رو به رو خواهید شد که بیشتر به دلیل عادات خاص بعضی از دایناسورها میباشد. بازدید کنندگان میباست تمامی ابزار ها و توانای خود را جهت نگه داری از منابع و موجودات مختلف به کار گیرند.

این بازی شامل یک Snap mode نیز میباشد که به شما این توانایی را میدهد تا از موجودات مورد دلخواه خود عکس برداری کنید و امتیازاتی دریافت کنید. شما حتی قادر خواهید بود تا نه تنها از موجودات بلکه حتی از خودتان و سایر گیمر ها در محیط بازی های چندگانه و چند کاربره عکس برداری کنید.

31649249135_bbd4e589b4_z

0 Comments

یک نظر بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

*

کلیه حقوق محفوظ است

ورود به اکانت

مشخصات خود را فراموش کرده اید؟