عنوان Uncharted 4: A Thief’s End در حال سپری کردن آخرین روزهای مراحل ساخت خود است و زمان چندانی به موعد انتشار آن باقی نمانده است. ناتی‌داگ نیز پیش‌تر وعده داده بود که از تمام ساعت‌هایی که برای ساخت بازی در اختیار دارند، بهره خواهند برد تا خروجی نهایی آن‌گونه که شایسته نام سری است ظاهر شود و پاسخگوی انتظارات و تب و تاب کنونی طرفداران نیز باشد. اکنون در همین راستا، خبرهایی منتشر شده که نشانگر حضور یکی از صداپیشگان مونث عنوان Halo 5: Guardians در تیم Uncharted 4 است.

uncharted-4-logo

به گزارش گروه خبری سرزمین سیمرغ از گیمفا, درحالی که در طول این چند مدت اخیر فضای اطلاعات منتشر شده از بازی نسبت به قبل آرام‌تر شده بود، اکنون باخبر شده‌ایم که لورا بیلی، از صداپیشگان عنوان موفق استودیوی ۳۴۳ اینداستریس و همچنین از اعضای تیم صداگذاری بازی Bioshock Infinite، در Uncharted 4: A Thief’s End نیز به عنوان یکی از بازیگران و صداپیشگان گروه حضور دارد؛ هرچند که هنوز از نقش وی در بازی اطلاعی نداریم.

طبیعتا بیلی در نقش یکی از شخصیت‌های مونث -که از سوی ناتی‌داگ نیز هنوز تایید نشده است- حضور دارد؛ اما همانگونه که از تصویر زیر پیدا است، وی در یکی از سکانس‌های بازی برای ضبط حرکات یکی از شخصیت‌ها حضور داشته و تصویری که مشاهده می‌کنید به احتمال زیاد مربوط به صحنه اجرایی است:

Unchartred-4-Halo-5-Voice-Actress-620x350

اگر خواهان تجربه بخش چندنفره مهیج عنوان Uncharted 4: A Thief’s End هستید، می‌توانید با تهیه مجموعه Uncharted: The Nathan Drake Collection یا اشتراک “پلاس” به نسخه آزمایشی آن دسترسی داشته باشید. بتای بخش چندنفره که تنها از حالت تیم دِث‌مَچ برخوردار خواهد بود، در تاریخ ۴ دسامبر ۲۰۱۵ (جمعه، ۱۳ آذر ۱۳۹۴) فعال خواهد شد. همچنین شایان به‌ذکر است که بخش چندنفره بازی از سرور‌های اختصاصی بهره نخواهد برد و با وضوح ۹۰۰p و نرخ فریم ۶۰ اجرا خواهد شد.

انتظار می‌رود که در طول نمایشگاه پیشروی پلی‌استیشن اکسپیریِنس ۲۰۱۵، شاهد نمایشی جدید از بازی یا دست‌کم، انتشار اطلاعات جدیدی از آن باشیم.

Uncharted 4: A Thief’s End که روایتگر واپسین ماجراجویی نیتن دریک است، در تاریخ ۱۸ مارس ۲۰۱۶ (جمعه، ۲۸ اسفند ۱۳۹۴) به صورت انحصاری برای کنسول پلی‎استیشن۴ منتشر خواهد شد.

0 Comments

یک نظر بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

*

کلیه حقوق محفوظ است

ورود به اکانت

مشخصات خود را فراموش کرده اید؟