چندی پیش بود که تریلری در رابطه با عنوان Tom Clancy’s The Division منتشر شد که درباره مهارت‌های بازی توضیحاتی ارائه می‌کرد. امروز یوبی‌سافت تیزری جدید از این بازی منتشر کرد که در ادامه می‌توانید به تماشای این تیزر بنشینید.

news_reveal_web_101398

به گزارش سرزمین سیمرغ از گیمفا، تردیدی نیست که بازی The Division یکی از بزرگترین و مورد انتظار‌ترین پروژه‌های کمپانی یوبی‌سافت است. عنوانی باسبک MMO که البته ویژگی‌هایی را نیز از سبک تیراندازی سوم شخص و جهان‌باز به ارث برده است. این عنوان البته دارای بخش تک‌نفره هم خواهد بود ولی برای تجربه آن باید همواره آنلاین باشید و حتی می‌توانید این بخش را با دوستان خود نیز پشت سر بگذارید.

امروز یوبی‌سافت در صفحه اینستاگرام خود تیزر جدیدی را از The Division منتشر کرد. این تیزر کوتاه نشان دهنده تصاویری از نسخه آزمایشی بازی است. این تیزر طی تصاویری متوالی نشان می‌دهد که شما با پیشرفت در بازی می‌توانید شخصیت قابل بازی را در بخش‌های متفاوت ارتقا دهید. از جمله ارتقا اسلحه، پوشش و مهارت‌ها.

شما را به تماشای این تیزر کوتاه دعوت می‌کنیم. (لازم به ذکر است که به دلیل قرار گرفتن تریلر در اینستاگرام فقط یک کیفیت از آن در دسترس است)

0 Comments

یک نظر بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

*

کلیه حقوق محفوظ است

ورود به اکانت

مشخصات خود را فراموش کرده اید؟