به تازگی سونی از ویژگی های تورنمنت PlayStation 4 رونمایی کرد. این شرکت اعلام کرد که گیمر ها قادر خواهند بود که در رقابت های ESL در اپ PlayStation و یا ESL play حضور داشته باشند. در واقع وقتی این تورنمنت ها در جریان است، شما میتوانید آنها را در PlayStation 4 خود دنبال کرده و از جزییات شروع آنها آگاه شوید. در ادامه و وقتی که شما در یک تورنمنت ثبت نام میکنید، PlayStation شما به صورت خودکار شما را در زمان مربوطه با خبر میکند تا برای بازی ها آماده شوید.

شایان ذکر است که بازی های رو در روی Mortal Kombat X، WRC 5، Project Cars و NBA2K17 در این تورنمنت های مورد نظر قرار دارند. اولین تورنمنت احتمالا بازی NBA 2K17 میباشد که در تاریخ 27 اکتبر آغاز خواهد شد و تا 26 نوامبر ادامه خواهد داشت. همچنین کاربران و گیمر هایی هم که مایل به بازی های جمعی هستند میتوانند در بازی محبوب FIFA 17  این تورنمنت ها ثبت نام کنند.

گیمر ها تنها نیازمند به یک نسخه از بازی مربوطه، عضویت PlayStation Plus و یک اکانت ESL خواهند بود. قابل توجه علاقه مندان که به سه برنده اول این تورنمنت ها جوایزی از محصولات PlayStation اهدا خواهد شد.

 

0 Comments

یک نظر بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

*

کلیه حقوق محفوظ است

ورود به اکانت

مشخصات خود را فراموش کرده اید؟