گیمرز |  در برنامه Taipei که یک شوی مربوط به بازی است، امروز و برای اولین بار تصاویر و اطلاعات تازه ای از گیم پلی واقعیت مجازی PS4 باز Ace Combat 7 را منتشر شد که توجه همگان را به خود جلب کرد. تصویری که در این قسمت ملاحظه میکنید در همین رابطه میباشد که از صفحه نمایش های واقعیت مجازی به صورت مستقیم ضبط شده است که کیفیت فوق العاده این بازی را بیش تر نمایان میکند. البته با اینکه این تصاویر با اندازه ای کوچک تر از حالت اصلی آن در دسترس ما قرار گرفته است ولی با این وجود میتواند نمونه مطلوبی از کیفیت این تجربه را به نمایش بگذارد.

بازی Ace Combat 7 بعد از یک سال سکوت در PlayStation Experience با یک انفجار خبری و عرضه تریلر شگفت انگیز آن به علاقه مندان معرفی شده است. شایان ذکر است، از آنجا که تولید کنندگاه بیشتر تمرکز خود را بر کیفیت و جلو های تصویری این بازی گذاشته اند، بازی به طور کامل در واقعیت مجازی قابل اجرا نیست، اما تا همین حد هم یکی از بهترین تجارب واقعیت مجازی را عرضه کرده که مطمئنا گیمرها را متحیر خواهد کرد.

بازی Ace Combat 7 امسال و مختص کنسول های PS4 به بازار عرضه خواهد شد. برای کسب اطلاعات بیشتر میتوانید مصاحبه تولیدکنندگان را از این لینک مشاهده کنید.

0 Comments

یک نظر بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

*

کلیه حقوق محفوظ است

ورود به اکانت

مشخصات خود را فراموش کرده اید؟