Xbox، کنسول بازی شرکت ماکروسافت میباشد که از جوانب مختلفی متشابه بازی های کامپیوتری است. در واقع در زمان آغاز کار Xbox، بازی هایی که منتشر شده است چه از لحاظ کیفیتی و چه حتی از لحاظ قیمت محصولات مشابه محصولات کامپیوتری بود. اخیرا مطالبی راجع به بهترین بازی های 2016 منتشر شده است و بزودی نیز اطلاعاتی راجع به بازی های کامپیوتری در سال جاری (2017) منتشر خواهد شد. در اینجا به صورت گذرا به بهترین بازی های Xbox که در سال 2017 منتشر خواهد شد اشاره میشود.

Halo Wars 2

این بازی ادامه سری بازی های “the Halo Wars” است که در سال 2009 منتشر شده است. داستان بازی هم ادامه جریانات مربوط به بعد از “Halo 5: Guardians” میباشد.

تولیدکنندگان این بازی به علاقه مندان این قول را دادند تا ارتباطات بیشتری را در دنیای هالو ایجاد کنند تا فضای هیجان انگیزتری برای گیمر ها خلق شود. همچنین اینکه گیمر ها قادر خواهند بود تا در فضای چند کاربره و جمعی و از میان مد های مختلف بازی همچون: Deathmatch، Domination، Strongholds و under-wraps Blitz از این بازی لذت ببرند.

 

 

State of Decay 2

State of Decay 2 یک بازی با جریان باز است که هیجان دنیای با زامبی ها را شرح میدهد. همچنین تولیدکنندگان بازی یه مد جمعی و چند کاربره را هم برای این بازی طراحی کردند که میتواند ایده جالبی برای این نوع سبک بازی ها داشته باشد. جزییات بازی هنوز هم به مانند تریلری که منتشر شده بسیار مرموز و نامشخص است و نمیتوان به راحتی از آنها سخنی گفت، اما طبیعتا همانند دیگر بازی ها سبک زامبی میتوان حدس های راجع به هیجانات این بازی زد و به گفته خیلی از کارشناسان، State of Decay 2 میتواند بهترین بازی امسال Xbox باشد.

Sea of Thieves

Sea of Thieves از سری بازی های سبک دریایی باشد و به گیمر ها این امکان را بدهد تا بتوانند کنترل یک کشتی را به طور کامل در دست بگیرند. در واقع گیمرها میتوانند تا به راحتی در اقیانوس ها سیر کرده، ماهیگیری و شکار کنند، اما در این میان دشمن های دریایی زیادی وجود دارند که برای نجات، مقابله های زیادی پیش رو خواهد بود. همچنین این بازی به صورت جمعی-آنلاین انجام میشود که در مواقعی، یکی از گیمر ها سکان را بدست میگرد و در مواقعی هم فرد دیگری مجبور است با مشکلات و خطرات دست و پنجه نرم کند. این بازی توسط شرکت Rare منتشر خواهد شد که یکی از شرکت های شناخته شده در تولید محصولات Xbox است.

Below

Below یک بازی مختص Xbox است که راجع به یک جنگجو کوچک است که در یک سرزمین ناشناخته و در مواجهه با خطرات بسیار قرار دارد. در این بازی، گیمر ها به چالش کشیده میشوند و در صورت اشتباه به سختی و به صورت ناگهانی مجازات میشوند. این بازی به شدت سخت، فکری و نفس گیر است و برای علاقه مندان به بازی های آسان به هیچ وجه پیشنهاد نمیشود. در جریان مراحل، موقعیت های بسیار متفاوتی تجربه میشود و پایان بازی هم گیمر ها را با توجه جنبه های متفاوتش متحیر خواهد کرد.

 

 

 

Ashen

Ashen یک بازی متفاوت است که در آن گیمر به معنای واقعی به ماجراجویی در یک دنیا پهناور می پردازد. نکته جالب بازی این است که این دنیا همیشه تاریک است و خبری از روشنایی نخواهد بود. شخصیت اصلی بازی در این دنیا به دنبال یک خانه و سرپناه میگردد. شرایط محیطی در این بازی سخت و طاقت فرسا است و شما برای زنده ماندن مجبور به مقابله با انواع خطرات هستید. شایان ذکر است که بازی به صورت جمعی انجام میشود و برای گذاراندن مراحل، شما باید با دیگر گیمر ها رابطه و همکاری تنگاتنگی داشته باشید.

اینها فهرستی از بازیهای فوق العاده ای است که در سال جاری برای کنسول های Xbox به بازار عرضه خواهد شد. در این میان بازی های Halo Wars 2 و State of Decay 2 بیشتر مرکز توجهات را به خود گرفته اند و احتمالا از بهترین محصولات ماکروسافت خواهند بود.

0 Comments

یک نظر بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

*

کلیه حقوق محفوظ است

ورود به اکانت

مشخصات خود را فراموش کرده اید؟