معرفی سرویس GEFORCE Now در کنفرانس CES 2017

امروزه خیلی از افراد قادر به تجربه خیلی از بازی ها نیستند و دلیل اصلی آن هم کمبود قدرت کامپیوتر های آنهاست که حداقل های گرافیکی و به طور کلی سخت افزاری لازم را ندارند.

Nvidia راه حلی ارائه داده است.

 

 

 

 

 

 

این شرکت اخیرا یک سرویسی را طراحی کرده که میتواند قدرت سخت افزاری کامپیوتر ها تا حد قابل توجهی افزایش دهد.

مسئولان Nvidia اعلام کردند که امروزه بیش از 1 میلیارد کاربر کامپیوتر در دنیا وجود دارد که قادر به انجام بازی های با کیفیت نیستند. به همین دلیل، GeForce یک سرویس ابری را طراحی کرده است که در ان گیمر ها با استفاده یک سیستم مرکزی به بازی مربوطه متصل بشوند. این سیستم تنها برای کاربرانی که عضویت داشته باشد قابل استفاده است.

 

 

این سرویس از ماه مارچ به صورت رسمی راه اندازی خواهد شد و تعرفه آن برای هر  ۲۰ ساعت استفاده، حدود 25 دلار تعیین شده است(استفاده از GTX 1060 PC.) که یک موقعیت استثنایی برای افرادی است که دارای سیستم قدرت مندی در خانه نیستند و میتوانند با کیفیت و سرعت بالا با سایر گیمر ها  متصل شده و به صورت جمعی یا شخصی از بازی های با کیفیت لذت ببرند.

با این اعلامیه، Nvidia دوباره به مرکز توجهات تبدیل شده است که باعث شده سهام این شرکت به شدت صعود کند. همچنین، این شرکت علاوه بر استفاده از این تکنولوژی جدید در بازی های کامپیوتری، با سرعت و شتاب قابل توجهی بر روی کاربرد این سرویس بر مسائل مربوط به یادگیری و هوش مصنوعی که دو موضوع مهم این سالها میباشد، مطالعه و فعالیت میکند.

0 Comments

یک نظر بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

*

کلیه حقوق محفوظ است

ورود به اکانت

مشخصات خود را فراموش کرده اید؟