در این پست کمی از ویژگی ها و برخی مشکلات بازی 7days to die که به تازگی آپدیتی نیز برای آن آمده خواهیم گفت:

معروف است که بازیهایی که جدید هستند و به تازگی منتشر می شوند،مانند بازی 7days to die، مشکلاتی هر چند کوچک در سیستم بازیشان دارند که نیاز است تا دولوپرها(Developer) تا زمانی که کارکرد همه چیز نرم و راحت است، روی آنها کار کنند تا بتوانند مشکلات آنها را رفع نمایند. این قضیه به ویژه درباره بازیهای کامپیوتری که هر یک مدت برای آنها پک های آپدیتی برای به روز رسانی می آید، صادق است. بازی های Telltale به خاطر نقطه Walking Dead PC  که در همه آنها هست، شهرت دارند، اما آنها نیز در برخی از بازیها چنین مشکلی را در آخرین نسخه عرضه شده بازیهایشان تجربه کرده اند.

پیشنهاد میکنیم برای فهمیدن باگهای بازی 7days to die در ایکس باکس وان و همچنین چگونگی رفع و برطرف کردن این مشکلات تا پایان این بخش با ما همراه باشید. البته لازم به گفتن نیست که این بازی برای پلت فرم های دیگر نیز وجود دارد و این امکان وجود دارد که در هر یک از آنها مشکلات و باگهایی مشابه نسخه ایکس باکس آن وجود داشته باشد. (بازی 7days to die علاوه بر ایکس باکس وان بر روی کنسولهای پلی استیشن۴ و همچنین PC قابل اجراست.)

7dtd

7days to die در ایکس باکس وان

واضح و مشخص ترین مشکل این بازی در کنسول ایکس باکس، چیزی است که بیشتر بازیکنان بازی تا پیش از اینکه توسعه دهندگان کمپانی بازی Telltale، نسخه جدید و بهتری از آن را ارایه نکرده بودند، دست و پنجه نرم میکردن و تلاش میکردند به گونه ای با آن کنار بیایند. به گفته انها حالت کلی و احساسات در این بازی بسیار سریعتر از آنچه انتظار میرود، تمام میشود. بنا به برخی گزارش ها، حتی با گرافیک بالای کنسول پلی استیشن۴ هم این مشکلات دیده میشوند که بازی هر چند ثانیه به حالت ایستاده درمیاید.

همچنین ایراد دیگر زمانی که بازیکنان میخواستند گروهی بازی کنند روی میداد که به علت عدم توانایی سرورهای بازی در پیدا کردن موقعیت بازیکنان بود. مشکل دیگر، ناپدید شدن آیتم های بازی بود که تنها راه حل آن، استفاده نکردن از Client یا Miguel است.

برخی دیگر از باگها نیز مانند زمان لَگ و آهسته لود شدن صفحات در برخی کنسولها با خاموش کردن اتصال اینترنت رفع میشود. این راهکارها میتوانند در پلی استیشن و PC نیز پاسخگو باشد.

7days2die3

0 Comments

یک نظر بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

*

کلیه حقوق محفوظ است

ورود به اکانت

مشخصات خود را فراموش کرده اید؟