مایکروسافت با استفاده از تاکتیک  کاهش قیمت و ایجاد باندل های در سه ماهه اخر ۲۰۱۴ تلاش گسترده ای را برای کسب بازار و کنترل سونی انجام داد.  گویا کاهش قیمت پنجاه دلاری کنسول Xbox One  نسبت به رقیبش  توانسته مشتریان را  ترغیب به خرید ایکس باکس وان کند.امارهایی که تاکنون در امریکا و انگلستان منتشر شده است این موضوع را تایید کرده است. مایکروسافت مثل اینکه به اهداف فروش خود دست یافته و از تاریخ ۳ ژانویه قیمت کنسول ها را دوباره پنجاه دلار افزایش خواهد. و قیمت ان با قیمت پلی استیشن ۴ یکی خواهد شد.

اگر چه گرانی کنسول خبر خوبی نیست. ولی  افزایش فروش ایکس باکس وان برای دارندگان فعلی این کنسول  خبر خوبی است. زیرا هرچه تعداد دارندگان کنسول بالاتر رود عرضه بازی های انحصاری زودتر انجام می گیرد.من به شخصه امیدوارم این افزایش فروش سبب فعال شدن پروژه تعلیق شده  Ryse 2 شود.

Xbox-One-midnight-launch-2

 

2 Comments
  1. سامان 8 سال ago

    ببخشید میتونم بپرسم که فروس xbox one بیشتر بوده یا ps4

    • فروش کلی پلی استیشن ۴ بالاتر هست زیرا اختلاف قیمت ۱۰۰ دلاری یکی از عوامل عمده فروش کمتره ایکس باکس وان در سال قبل بود بود. ولی از تابستان امسال که کنیکت رو از روی کنسول برداشتن فروش ایکس باکس وان نسبت به قبل دو برابر شد. در اخرین امار هم فروش سه ماهه گذشته ایکس باکس وان بالاتر بوده.

یک نظر بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

*

کلیه حقوق محفوظ است

ورود به اکانت

مشخصات خود را فراموش کرده اید؟