گیمرز | مهمترین نکات کنفرانس WWDC ۲۰۱۷ برای گیمر ها چه بود؟

ممکن است با خودتان بگویید که کنفرانس توسعه دهندگان اپل چه ربطی به گیمر ها دارد؟ اما کاملا به شما به عنوان یک طرفدار بازی های ویدیویی مربوط است. چرا که امکانات جدید سیستم عامل اپل برای بازی ساز ها و نیز سخت افزار های جدید این شرکت در این کنفرانس معرفی گردیده است.

 

معرفی سیستم عامل High Sierra

سیستم عامل های سیرا جدیدترین سیستم عامل شرکت اپل است و اولین سیستم عامل مکینتاشی است که به صورت رسمی از واقعیت مجازی پشتیبانی می کند. در این سیستم عامل  موتور  گرافیکی Metal 2  به توان پردازشی سیستم عامل اضافه شده است که برای پردازش های واقعیت مجازی منجر به استفاده بهینه از کارت گرافیک می شود. شرکت Valve نیز  در این کنفرانس اعلام کرد که هدست HTC Vive از سیستم عامل macOS پشتیبانی می کند.من که به شدت منتظر ارزون شدن این هدست و کار با اون هستم.

 

معرفی کیت توسعه واقعیت افزوده( ARKIT)

بازی Pokemon Go را به خاطر دارید؟ قبل از آنکه سازنده بازی دسترسی ما را به آن محدود کند، چقدر از آن لدت بردیم. یکی از ویژگی های مهم بازی پوکمون بهره گیری از فناوری واقعیت افزوده بود.اینکه می توانستیم پوکمون ها را در محیط پارک و خیابان اسیر کنیم خیلی هیجان انگیز بود این فناوری که به محیط واقعی ما محتوای مجازی اضافه می کند، واقعیت افزوده نام دارد و شرکت اپل فناوری بسیار پیچیده و حرفه ای را برای گسترش بازی ها و برنامه های واقعیت افزوده طراحی کرده است و ما به زودی شاهد عرضه گسترده بازی های واقعیت افزوده و AR Gaming خواهیم بود.

0 Comments

یک نظر بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

*

کلیه حقوق محفوظ است

ورود به اکانت

مشخصات خود را فراموش کرده اید؟