باتری جدید کنترلر ایکس باکس وان این امکان را میدهد تا با تنها 1دقیقه شارژ بتوان 8ساعت با آن بازی کرد.

بزرگترین تنگنا تکنولوژی دوام باتری است. داشتن یک ساعت هوشمند، بدون اینکه زمان زیادی شارژ نگه دارد، بیفایده است. به همین ترتیب، داشتن کنترلر بیسیم اگر بطور مداوم نیاز به تعویض باتری داشته باشد یا هنگام بازی به شارژ متصل باشد، زیاد موثر نیست. درهرحال، شرکت تکنولوژی PDP، سعی کرده این مشکل را با ارائه نوع جدیدی از باتری که با 1دقیقه شارژ 8ساعت کار میکند، حل کند.

در نتیجه گفتگو با مدیر محصولات PDP: “در گذشته از باتریهای لیتیمی یا باتریهای خشک استفاده میشد، اما نوع جدیدی از بسته را ارائه کرده ایم. باتری ما بیشتر واکنش فیزیکی است تا شیمیایی.”

تا کاملا وارد جزئیات این تکنولوژی نشده، تاکید میکند که شرکت یک نمونه کاری از باتری دارد. بعلاوه، با اینکه باتری جدید محدود به ایکس باکس وان میشود، او میگوید PDP امیدوار است بسته های باتری که سریع شارژ میشوند را برای وسایلی مانند تلفن همراه یا لپ تاپ بسازد. باتری کنترلر پلی استیشن4 نیز در برنامه است.

شارژ سریع ممکن خواهد بود؟

 

2 Comments
  1. م 7 سال ago

    با عرض سلام میخواستم بگم که اولا قیمتی از این شارژر به دست امده؟ دوم اینکه اگه دسته رو به کنسول وصل کنیم چه قدر طول میکشه تا شارژ شه و سوم اینکه اگر بخوام سه تا بازی ایکس باکس وان بخرم که قیمت شون 450000 تا 550000 جمعا بشوند چه بازی هایی رو بخرم ممنون خدانگهدار

یک نظر بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

*

کلیه حقوق محفوظ است

ورود به اکانت

مشخصات خود را فراموش کرده اید؟