آکادمی گیمرز | بازی Battlefield 1  شش بخش بازی مولتی پلیر دارند.

Conquestاین بخش اصلی مولتی پلیر تمام نسخه های بازی بلتفیلد است. در این حالت از بازی دو تیم برای بدست آوردن پرچم ها در کل نقشه با هم رقابت می کنند. حفاظت از موقعیت ها برای شما امتیاز می آورد.هدف رسیدن به ۱۰۰۰ امتیاز است. هر چه قدر پرچم های بیشتری داشته باشید امتیاز بیشتری بدست می آورید.کشتن اعضای تیم دشمن امتیاز تیم شما را افزایش می دهد.

Rush: این حالت   از بازی شامل تیم حمله کنندگان و  مدافعان می باشد. تیم دفاع کننده باید از پست های تلگراف مراقبت کند. مهمترین تغییر این حالت بازی این است که حمله کنندگان تعداد جان محدودی دارند که به آن ها Ticket گفته می شود هر مرگ یک Ticket هزینه دارد و اگر تمام شود شما شکست خواهید خورد.

War Pigeons : مانند حالت تصرف پرچم عمل می کند،تیم های کوچک برای تصرف  کبوتر های جنگی در نقشه رقابت می کنند. بعد از گرفتن یک کبوتر باید آن را برای مدت کوتاهی قبل از رها کردن نگه داری کنند.برای پیروزی لازم است سه کبوتر را تصرف کنید.

Team Deathmatch :دقیقا همانطوری که فکر می کنید عمل می کند. این حالت سنتی اکثر بازی های مولتی پلیر شوتر است.در این بازی دو گروه با هم بر سر تعداد کشته شدگان رقابت می کنند.

Domination : شبیه حالت Conquest است با این تفاوت که تیم ها و نقشه ها کوچک تر هستند و امتیاز نهایی برای پیروزی ۱۰۰ است.

Operations : این حالت مولتی پلیر برجسته بازی بتلفیلد ۱ است . عملیات ها  خیلی جذاب هستند اما برای بازیکن های تازه می توانند خیلی گیج کننده باشند. Operations  ترکیبی از Conquest و Rush است . دو تیم با هم رو به رو می شوند. تیم مهاجم سه گردان نیرو دارد که هر کدام بر اساس تعداد Ticket  ها عمل می کنند اما مدافعان با Ticket ها محدود نمی شوند. مهاجمان با تیکت های محدود باید بر بخش های مختلفی از نقشه بازی چیره شوند.برای تصرف کردن یک بخش باید دو نقطه کنترل آن بخش را تصرف کرد.

 

 

6 Comments
 1. احسان 6 سال ago

  سلام برای آنلاین بازی کردن باید دیسک داشته باشیم

  • کلا برای بازی کردن یا باید دیسک داشته باشید یا باید بازی را دیجیتالی بخرید.

 2. Ehsan 6 سال ago

  سلام خسته نباشید من یه سوال در رابطه با همین بخش مالتی پلیر واسم پیش اومده اونم ینه چطور ممکنه سرباز های کلاس اسکات بتونن با یه دشمن رو بکشن؟چون تمام سلاح های این کلاس بجز مارتینی هنری با دو گلوله میکشه حالا بعضیاش 89.90.یا99 درصد هیت میگیره.
  البته من چند جا پرسیدم گفتن به بالا تنه شلیک میکنن که من این کارو امتحان کردم ولی فرق چندانی نداشت.
  ممنون میشم راهنمای کنید.

 3. فرزاد 5 سال ago

  سلام خسته نباشید. ببخشید یه سوال داشتم ، برای بخش مولتی پلیر بازی بتل فیلد یک کلا باید آنلاین باشیم؟ یعنی مثلا مثل کانتر بات نداره که با خود کامپیوتر بازی کنیم ؟؟؟
  خیلی ممنون میشم اگر میشه یه راهنمایی بکنید

 4. فرهاد 5 سال ago

  سلام
  بازی بتلفیلد 1 در کنسول پلی استیشن 4 در قسمت آنلاین مولتی پلایر آیا میشه دو نفره یا همون با دو دسته بازی کرد؟
  با سپاس از زحمات شما

 5. ahmad 4 سال ago

  چطوری باید انلاین بازی کرد

یک نظر بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

*

کلیه حقوق محفوظ است

ورود به اکانت

مشخصات خود را فراموش کرده اید؟