گروه خبری سررزمین سیمرغ –  به گزارش ایرنا از پایگاه خبری سی نت، شمار بسیاری از کاربران ویندوز این روزها با اشتیاق انتظار عرضه جدیدترین ویندوز 10 را می کشند تا طبق وعده داده شده در تاریخ 7 مرداد ورژن جدید سیستم عامل مایکروسافت را امتحان کنند. ولی احتمالا این انتظار کمی بیشتر به طول خواهد انجامید. تری مایرسون، مدیر بخش سیستم عامل های مایکروسافت در پست وبلاگ شخصی خود نوشت: آپدیت ویندوز 10 از تاریخ 29 جولای (7 مرداد) به تدریج و در چند موج صورت خواهد گرفت. در وهله نخست همکاران مایکروسافت و کسانی که در آزمون و تحقیقات مربوط به آن مشارکت داشته اند برخوردار خواهند شد.
گفتنی است، از جمله برنامه های مایکروسافت برای ویندوز 10 آن است که برخی خصوصیات ظاهری و سنتی ویندوز را که در ویندوز 8 حذف یا کمرنگ شده بود برگرداند. اغلب کاربران ویندوز از حذف منو و دسکتاپ سنتی ویندوز گله مند شده بودند و خواستار بازگشت نمای قبلی به ویندوز شده بودند.
هم اکنون آخرین نسخه ویندوز 8.1 است که در اغلب رایانه های خانگی و اداری جایگزین نسخه قدیمی Window XP شده که از سال گذشته مایکروسافت رسما پشتیبانی از آن را متوقف کرد. گرچه طبق آمارهای رسمی ویندوز 7 محبوب ترین نسخه این سیستم عامل در جهان محسوب می شود.

Windows-10-Users-Want-Microsoft-to-Go-All-in-on-the-Flat-Design-462419-2

0 Comments

یک نظر بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

*

کلیه حقوق محفوظ است

ورود به اکانت

مشخصات خود را فراموش کرده اید؟